User Tools

Site Tools


sk:public

Information

IQUALIF je softvér na extrahovanie dát, umožňujúci získavanie veľkého množstva údajov vrátane adries, telefónnych čísel a emailových kontaktov z online adresárov Žlté a Biele stránky. IQUALIF taktiež ponúka možnosť stiahnuť si verzie softvéru, ktoré extrahujú dáta separátne, len zo Žltých alebo len z Bielych stránok. IQUALIF je dostupný v 16 medzinárodných jazykových verziách, užívatelia softvéru ho preto dokážu jednoducho spustiť aj vo svojom rodnom jazyku.

Účel

Cieľom IQUALIF je poskytnúť spoľahlivé kontaktné údaje osôb a firiem na výskum, online podnikanie, obchod a iné účely komerčného charakteru. Softvér predstavuje efektívny spôsob, ako rozšíriť svoje obchodné perspektívy na úrovni B2B a B2C.

Stiahnutie

Ak si chcete stiahnuť bezplatnú skúšobnú verziu systému IQUALIF, kliknite na https://www.iqualif.com/en/yellow-data-pages-extractor-white-extract-people-business-download-scrapper. Vyhľadajte svoju krajinu a vyberte verziu IQUALIF (osoby alebo firmy). Kliknutím na tlačidlo Stiahnuť získate spustiteľný súbor.

Licencovanú verziu si môžete stiahnuť priamo tu https://www.iqualif.com/en/buy. Vyberte váš región a krajinu. Zvoľte vami preferovanú verziu a kliknite Stiahnuť.


Inštalácia

Windows

Po stiahnutí softvéru z webovej stránky spustite inštaláciu kliknutím na inštalačný súbor .exe. Dokončite kroky inštalácie a skontrolujte, či sa na pracovnej ploche nachádza novo vytvorená ikona IQUALIF. Aplikáciu spustíte dvojklikom na ikonu

 1. Nainštalujte softvér zo stiahnutého súboru .exe ako bežnú aplikáciu systému Windows.
 2. Softvér môžete spustiť z pracovnej plochy.

Ak vám to viac vyhovuje, pozrite si aj videonávod tu: https://www.youtube.com/watch?v=jDT745KFcBY

MAC

Dvakrát kliknite na súbor .pkg, ktorý ste si stiahli do operačného systému Mac. Dokončite inštaláciu a otvorte aplikáciu Finder. Nájdite priečinok s aplikáciami a presuňte IQUALIF do tohto priečinka. Dvakrát kliknite na aplikáciu, aby ste spustili IQUALIF.

 1. Nainštalujte softvér zo stiahnutého súboru .pkg ako bežnú aplikáciu systému Mac (ak sa zobrazí varovanie, kliknite pravým tlačidlom myši a potom Otvoriť).
 2. Softvér môžete spustiť z priečinka Aplikácie.

Linux

Rozbaľte súbor .zip, ktorý ste si stiahli do vášho Linuxu. Prejdite do extrahovaného priečinka. Nainštalujte balík pomocou príkazového riadku použitím príkazu

apt-get install ${packagename}

Alebo

unzip ${packagename}.zip
sudo java -jar ${packagename}/l.jar

Pozrite tiež Troubleshooting


Rozloženie rozhrania

 1. Režim Zoznamimg
  1. Priebeh vyhľadávaniaimg
 2. Režim Prehliadačimg
  1. Priebeh vyhľadávaniaimg
 3. Manuálny režimimg
  1. Priebeh vyhľadávaniaimg
 4. Režim Hľadanie so súborom (Importovaný zoznam)img
  1. Priebeh vyhľadávaniaimg

Spustenie vyhľadávania

IQUALIF vám umožňuje vyhľadávať kontakty prostredníctvom hlavného rozhrania aplikácie. Z rozbaľovacej ponuky zvolíte zdrojový adresár, z ktorého zhromažďujete údaje o osobách alebo firmách, a následne môžete použiť spôsob vyhľadávania podľa vlastného výberu. img Existuje päť režimov vyhľadávania; Vyhľadávanie v zozname, Poloautomatické vyhľadávanie, Manuálne vyhľadávanie, Vyhľadávanie v prehliadači a Vyhľadávanie s importovaným súborom.

Režim Zoznam

Vyhľadávanie v zozname je efektívne pri zhromažďovaní veľkého množstva kontaktov s minimálnym počtom kliknutí. Spustenie vyhľadávania v režime Zoznam

 1. Vyberte režim Zoznam
 2. Vyberte provinciu z okna úplne vľavo
 3. Vyberte požadované mesto zo stredného okna
 4. Po výbere provincie a mesta vyberte ulicu (ulice) z pravého okna
 5. Kliknite na tlačidlo Štart img hore na začatie extrakcie údajov. Zakaždým, keď sa spustí nové vyhľadávanie, aplikácia zobrazí správu “Pridať do posledného vyhľadávania?”. Kliknite Áno, ak chcete pridať údaje k predtým dopytovaným výsledkom alebo Nie, ak chcete uchovať nové výsledky vyhľadávania v samostatnom súbore. Priebeh vyhľadávania môžete skontrolovať v dolnom paneli obrazovky.
 6. Keď je vyhľadávanie 100% dokončené, exportujte svoje údaje kliknutím na tlačidlo Exportovať výsledkyimg. Výsledky exportu je možné ukladať vo formátoch .csv, .xls a .xlsx. Vyhľadávanie môžete kedykoľvek pozastaviť kliknutím na tlačidlo Pozastaviťimg a pokračovať neskôr.

img

Režim Prehliadač

Režim Prehliadač pomáha vyhľadávať kontakty priamo z webov Žltých/Bielych stránok.

 1. Vyberte režim Prehliadač
 2. Zadajte dopyt do vyhľadávacieho panela webstránky a stačte Enter
 3. Po načítaní záznamov webstránkou kliknite na tlačidlo img, aby ste importovali výsledky do IQUALIF
 4. Po dokončení importu kliknutím na tlačidlo img exportujete kontakty do svojho zariadenia

img

Poloautomatický režim

Poloautomatické vyhľadávanie vyhľadáva iba kontaktné údaje konkrétnej ulice. Spustenie poloautomatického vyhľadávania

 1. Vyberte režim Poloautomatický
 2. Vyberte provinciu z ľavého okna
 3. Vyberte požadované mesto zo stredného okna
 4. Do pravého okna zadajte názov ulice
 5. Spustite hľadanie
 6. Exportujte údaje do svojho zariadenia v požadovanom formáte

img

Manuálny režim

Vyhľadávanie v manuálnom režime umožňuje prístup ku kontaktom manuálnym zadaním požadovaných kritérií a polohy

 1. V zozname vyberte Manuálny režim
 2. Ak chcete extrahovať údaje o osobe, zadajte PSČ, mesto a ulicu s vopred vybranou možnosťou Bielej stránky z adresára. Pre obchodné údaje zadajte názov odvetvia a ulicu.
 3. Kliknite na tlačidlo img a začnite vyhľadávať.
 4. Po dokončení vyhľadávania kliknite na možnosť exportovať údaje.

img

Z importovaného súboru

Ak chcete prehľadať adresár s importovaným súborom, musíte mať k dispozícii súbor .csv s požadovanými názvami stĺpcov v nasledujúcom formáte img Stlačte CTRL+I na klávesnici alebo choďte do záložky Súbor a vyberte Importovať súbor, aby ste otvorili okno importu súboru img Kliknutím na tlačidlo Prehľadávať v okne importu vyberte zo zariadenia váš súbor CSV. Vyberte súbor a stlačte Otvoriť img Obslužný program na importovanie súborov vyplní vaše stĺpce v mriežke, ako je to znázornené nižšie img Porovnajte stĺpce súborov so stĺpcami tabuľky a kliknite na tlačidlo Štart. Po úspešnom importe sa zobrazí vyskakovacie okno “Import je hotový” img Kliknite na tlačidlo img z horného menu. Zobrazí sa vyskakovacie okno s otázkou, či si želáte spustiť nové vyhľadávanie img Kliknite na možnosť Nové vyhľadávanie zo súboru. Aplikácia začne vyhľadávanie pomocou importovaných stĺpcov. Počkajte, kým nebude hľadanie 100% kompletné a exportujte svoje údaje v požadovanom formáte


Licencia

Položka Licencia poskytuje podrobnosti o aktuálnom stave aktivácie vášho produktu.

Otvoríte ju v hornej časti obrazovky kliknutím na ponuku ?>Licencia. Kliknutím na tlačidlo kúpiť získate prístup k online formuláru, ktorý vám umožní zvoliť vlastnosti produktu a zadať potrebné fakturačné údaje.

Toto video vám vystvetlí, ako skontrolovať, ktorú verziu softvéru používate: https://www.youtube.com/watch?v=gAGNEdbKS5Y

Aktivácia bezplatnej skúšobnej verzie

Po inštalácii skúšobnej verzie prejdite na záložku licencie v ? menu a kliknite na Aktivovať 3-dňovú skúšobnú verziu. Kliknite OK. Zobrazí sa vyskakovacie okno s textom “Produkt bol aktivovaný” img

Aktivácia licencie

Aktivačný kľúč licencie môžete získať zakúpením softvéru z aplikácie alebo navštívením webovej stránkyhttps://www.IQUALIF.com/en. Kliknutím na tlačidlo img zakúpite produkt priamo z aplikácie.

Na aktiváciu licencie otvorte okno licencie z ? menu Licencia. Vyberte možnosť Aktivovať licenciu a zadajte licenčný kľúč. Ak chcete postupovať rýchlejšie, odporúčame vám skopírovať a vložiť licenciu vrátane znakov -, kliknúť na prvý obdĺžnik a vložiť skopírované údaje stlačením CTRL+V Kliknutím OK dokončíte aktiváciu. Po úspešnej aktivácii sa zobrazí vyskakovacie okno img

Ako získať licenciu

Licenciu IQUALIF získate zakúpením softvéru z webstránky alebo kliknutím na img z aplikácie.

Vyberte produkt a vložte ho do nákupného košíka. Pokračujte k pokladni a poskytnite vaše všeobecné informácie a podrobnosti o karte. Váš aktivačný kľúč licencie dostanete e-mailom v priebehu jednej hodiny od potvrdenia objednávky. Platbu je možné vykonať online prostredníctvom webstránky, debetnej/kreditnej karty, bitcoinov a PayPal. V prípade platieb bankovým prevodom kontaktujte naše obchodné oddelenie prostredníctvom kontaktného formulára online, a získate tak ďalšie podrobnosti.


Priebeh

Toto je indikátor priebehu, ktorý označuje stav aktuálneho vyhľadávania

 1. Stránky vľavo: zobrazujú počet hlavných vyhľadávaní vo fronte (napr. reštaurácia v Ontariu)
 2. Ďalšie stránky vľavo: zobrazujú, koľko ďalších stránok je v poradí (napr. reštaurácia v Ontariu je zobrazená na 7 stranách)
 3. Detailné stránky vľavo: ukazujú počet stránok s kontaktnými údajmi a úplnými informáciami (napr. profilová stránka)

img


Nastavenia

Otvoríte ich v hornej časti obrazovky kliknutím na ponuku Súbor>Nastavenia

Jazyk

Toto nastavenie vám umožňuje preložiť IQUALIF do jedného z dostupných jazykov z ponuky. IQUALIF je možné preložiť do 14 jazykov vrátane francúzštiny, holandčiny, španielčiny, taliančiny, arabčiny, portugalčiny, turečtiny, hindčiny, kórejčiny a japončiny.

Extrahovať viac informácií

Toto nastavenie umožňuje získať viac informácií zo stránky s podrobnosťami o spoločnosti. Ak je nastavenie zakázané, vyhľadávanie je rýchlejšie.

Extrahovať viac e-mailových údajov

Toto nastavenie 1) umožňuje vybrať, či si želáte vyhľadávať aj e-maily. Ak je nastavenie zakázané, vyhľadávanie je rýchlejšie.

Odstrániť duplikát

Toto nastavenie skontroluje duplicitné záznamy s rovnakými telefónnymi číslami a vymaže opakujúce sa údaje z exportovaných výsledkov.

Skryť profesionálov

Začiarknutím tlačidla Skryť2) eliminujete profesionálne záznamy z každého vyhľadávania. Toto nastavenie bude použiteľné pri vyhľadávaní Žltých aj Bielych stránok.

Pokročilé nastavenia

Aktualizácia nastavení

V tejto časti môžete nastaviť frekvenciu automatických aktualizácií databázy. Vyberte zo zoznamu 1 deň, 2 dni, 7 dní alebo 30 dní alebo kliknite na Kontrola aktualizácií, aby ste aktualizovali, kedykoľvek je to pre vás vhodné. img

Manuálna aktualizácia

Toto video vám ukáže, ako manuálne aktualizovať softvér: https://www.youtube.com/watch?v=X1Vlcpm2RYE&t=10s

Exportovať do nastavení servera

V tejto časti môžete vaše údaje pre vyhľadávanie exportovať na server pridaním poverení servera. Zadajte podrobnosti o pripojení k databáze MySQL

 1. Hosťovská IP
 2. Databáza
 3. Užívateľ
 4. Heslo

Kliknutím na tlačidlo Test skontrolujete, či je nadviazané pripojenie. Ak sa spojenie nenadviaže, zobrazí sa nasledujúce chybové hlásenie img

Režim servera (Master/Slave)

Aplikáciu je možné spustiť v režime servera a nadviazať spojenie typu master-slave s akýmkoľvek iným zariadením na vykonávanie vyhľadávacích funkcií. Aby ste vytvorili takéto spojenie, zadajte heslo a port podradeného zariadenia. Toto nastavenie vyžaduje reštart pri každom Zapnúť a Vypnúť.

Povoliť IP obfuskáciu

V prípade, že si želáte zamaskovať vašu IP adresu z dôvodu globálnych predpisov o ochrane súkromia alebo blokovania, kliknite na tlačidlo Prehliadať a importujte .csv proxy zoznam. Proxy zoznam by mal mať nasledovný formát

10.0.0.1:3126 alebo socks;10.0.0.1:3126;user;pass

Kliknutím na Začiarknuť pre povolenie zamaskujete IP adresu


Panel

Otvoríte ho v hornej časti obrazovky kliknutím na ponuku Súbor>Panel

Obrazovka informačného panela pomáha spustiť paralelné vzdialené vyhľadávanie na viacerých zariadeniach súčasne. Postup vášho vyhľadávania môžete sledovať na jednom zariadení. Ak chcete pridať nové zariadenie, zadajte IP adresu, adresu portu, heslo a kliknite na Pridať. Môžete vybrať viac zariadení na odstránenie alebo obnovenie údajov súčasne.


Informácie

Túto položku otvoríte v hornej časti obrazovky kliknutím na ?>Informácie

Obrazovka Informácie poskytuje bližšie info o názve verzie IQUALIF, sériovom čísle, podrobnostiach o vašom operačnom systéme a o špecifikáciách IQUALIF (rýchlosť/strana za hodinu/kontakty za hodinu).

IQUALIF Canada 41 White v 1.098.99.151
Windows 8.1 (x86,32)(1/155/178)

Odinštalovanie

Windows

Prejdite na Ovládací panel a kliknite Odinštalovať program alebo funkciu. Vyhľadajte IQUALIF a kliknutím pravým tlačidlom myši odinštalujte aplikáciu.

Inštruktážne video nájdete tu: https://www.youtube.com/watch?v=kopC_PiYSRs&t=6s

Manuálne odinštalovanie

Toto video vám ukáže, ako softvér manuálne odinštalovať: https://www.youtube.com/watch?v=qaHDn_RdmRE

MAC

 1. Presuňte aplikáciu z priečinka Aplikácie do priečinka Kôš, a tým aplikáciu odstránite
 2. Odstráňte systémové súbory aplikácie :
  1. Otvorte Finder
  2. V hornej časti obrazovky kliknite na menu Go
  3. Kliknite na ikonu 'Home'
  4. Otvorte priečinok 'Údaje aplikácie'
  5. Presuňte priečinky IQUALIF do koša

Linux

Prostredníctvom správcu softvéru

 1. Otvorte Ubuntu správcu softvéru.
 2. Kliknite na záložku Nainštalované a vyhľadajte nainštalovanú aplikáciu
 3. Kliknite na tlačidlo Odstrániť vedľa aplikácie. Zobrazí sa vyskakovacie okno “Skutočne chcete IQUALIF odstrániť”. Stlačte Odstrániť.

Prostredníctvom príkazového riadka

Ak chcete IQUALIF odinštalovať, napíšte do príkazového riadku príkaz “apt-get”

sudo apt-get --purge remove IQUALIF

Riešenie problémov

Ak sa pri spustení aplikácie vyskytne tento problém, postupujte podľa pokynov a pokúste sa aplikáciu reštartovať.

Riešenie problémov s inštaláciou

Možné problémy :

 • Nedá sa nainštalovať
 • Počítač sa reštartuje v procese inštalácie, riešením je opätovná inštalácia
 • Softvér sa po inštalácii neotvorí

Windows

 1. Po stiahnutí softvéru z webovej stránky dvakrát kliknite na IQUALIF spustiteľný súbor .exe. Otvorí sa inštalačný program a zobrazí sa uvítacie okno.
 2. Kliknite Ďalej a pokračujte
 3. Zobrazí sa okno s licenčnou zmluvou. Prijmite a pokračujte kliknutím na Ďalej.
 4. Otvorí sa okno inštalačného priečinka. Pokračujte tlačidlom Ďalej.
 5. Softvér sa nainštaluje a zobrazí sa hlásenie o úspešnej inštalácii.
 6. Kliknite Dokončiť.
 7. Aplikáciu spustíte dvojklikom na ikonu na ploche

MAC

 1. Kliknite pravým tlačidlom myši na súbor .pkg, ktorý ste si stiahli do operačného systému Mac, kliknite na tlačidlo Otvoriť. Otvorí sa inštalačný program a zobrazí sa uvítacie okno.
 2. Pokračujte kliknutím na Ďalej
 3. Zobrazí sa okno s licenčnou zmluvou. Prijmite a pokračujte kliknutím na Ďalej.
 4. Otvorí sa okno inštalačného priečinka. Pokračujte tlačidlom Ďalej.
 5. Softvér sa nainštaluje a zobrazí sa hlásenie o úspešnej inštalácii.
 6. Kliknite Dokončiť.
 7. Nájdite priečinok s aplikáciami a presuňte IQUALIF do tohto priečinka. IQUALIF spustíte dvojklikom na aplikáciu.
 8. Softvér môžete spustiť z priečinka Aplikácie.

Linux

 • Pozrite this link. Funguje pre Java 8 s príslušne upravenými cestami.
  • Spustite takto (skontrolujte svoju verziu Java) pred spustením softvéru (alebo vykonajte zmeny v súbore prostredie vašej distribúcie):
   export JAVA_HOME=/usr/java/jre1.8.0_221-amd64/
   export PATH=$PATH:/usr/java/jre1.8.0_221-amd64/bin
 • Rozbaľte pomocou GUI alebo príkazového riadka
  • Príkazový riadok (inštalácia “IQUALIF Canada 41 White” ako príklad):
   1. Vytvorte nový adresár:
    mkdir -p "$HOME/Application Data/IQUALIF Canada 41 White" && cd "$_"
    • tento adresár MUSÍTE vytvoriť vnútri “$HOME/Application Data”, inak sa vyskytnú chyby a softvér sa nespustí
   2. Skopírujte do neho stiahnutý archív:
    cp "/path/to/IQUALIF Canada 41 White.zip" .
   3. Rozbaľte:
    unzip "IQUALIF Canada 41 White.zip"
   4. Odstráňte archív:
    rm "IQUALIF Canada 41 White.zip"

Riešenie problémov s otváraním

Windows

 1. Pravým klikom na IQUALIF odkaz na ploche
 2. Vyberte Otvoriť s a vyhľadajte nainštalovaný program Java
 3. Vyberte Java a zaškrtnite vždy použiť túto aplikáciu na otvorenie súborov .jar
 4. Kliknite Ok
 5. Reštartujte aplikáciu a skontrolujte, či sa problém vyriešil

Ak v zozname nainštalovaných programov Javu nenájdete, pravdepodobne nebola nainštalovaná pri inštalácii vašej aplikácie. Skúste preto tento spôsob

 1. Prejdite na disk C a otvorte Programové súbory (x86)
 2. Vyberte priečinok IQUALIF
 3. Vyhľadajte inštalačný súbor jre-8u31-windows-i586.exe a dvojklikom ho nainštalujte
 4. Ukončite inštalačné kroky
 5. Reštartujte aplikáciu IQUALIF, aby ste skontrolovali, či sa problém vyriešil

MAC

 1. Otvorte aplikáciu Finder
 2. Kliknite na menu Go v hornej časti obrazovky a zvoľte Home
 3. Otvorte priečinok Aplikácie a potom priečinok IQUALIF
 4. Otvorte súbor l.jar a spustite aplikáciu

—-

Chybové hlásenia

Chyba Popis
Neplatná odpoveď servera, prosím skúste to znova alebo nás kontaktujte pre ďalšie podrobnosti Neplatná odpoveď servera sa občas vyskytne pri štarte programu, aktivácii skúšobnej verzie/licencie alebo pri obnove zoznamu kontaktov. Možné riešenia chyby sú: Pokúste sa znova nainštalovať program, Skontrolujte aktualizácie softvéru, Počkajte, kým bude server znova dostupný
Žiadne prijaté údaje, Neplatná odpoveď servera, prosím skúste to znova alebo nás kontaktujte pre bližšie informácie
Prázdna odpoveď, Neplatná odpoveď servera, prosím skúste to znova alebo nás kontaktujte pre bližšie informácie
Vnútorná chyba servera, Neplatná odpoveď servera, prosím obnovte stránku alebo nás kontaktujte pre bližšie informácie
Žiadne údaje, Neplatná odpoveď servera, prosím obnovte stránku alebo nás kontaktujte pre bližšie informácie
Chyba, prosím skúste to znova alebo reštartujte IQUALIF, kontaktujte nás pre viac informácií Chyba nastáva, keď sa aplikácia nedokáže normálne spustiť. Reštartujte aplikáciu a skontrolujte, či je problém vyriešený
Chyba v spúšťacom programe, Prosím reštartujte IQUALIF alebo nás kontaktujte pre viac informácií Chyba nastáva, keď sa systém nedokáže normálne spustiť. Reštartujte aplikáciu a skontrolujte, či je problém vyriešený
Chyba, nastavenia sa nedajú uložiť, prosím kontaktujte nás pre viac informácií Chyba nastáva, keď systém nedokáže automaticky uložiť užívateľské nastavenia. Reštartujte aplikáciu a skontrolujte, či je problém vyriešený
Licencia je už aktivovaná, prosím kontaktujte nás pre reaktiváciu alebo si zaobstarajte licenciu na www.iqualif.comChyba nastáva pri pokuse znova aktivovať aplikáciu, ktorá už bola aktivovaná
3 denná skúšobná verzia vypršala. Získajte licenciu na www.iqualif.com alebo nás kontaktujte, aby ste mohli IQUALIF naďalej používaťChyba nastáva, keď sa pokúsite používať aplikáciu po uplynutí 3-dennej skúšobnej lehoty
Platnosť licencie vypršala, prosím kontaktujte nás pre reaktiváciu alebo si zaobstarajte licenciu na www.iqualif.com Chyba nastáva, keď sa pokúsite používať aplikáciu po vypršaní platnosti vašej licencie IQUALIF
Nemožno načítať jazykový modul, načítavam predvolený jazyk, prosím reštartujte IQUALIF alebo nás kontaktujte pre opravenie problémuChyba nastáva, keď sa aplikácii nepodarí načítať jazyk. Reštartujte aplikáciu a skontrolujte, či je problém vyriešený
Nemožno načítať nastavenia, načítavam predvolené nastavenia, prosím reštartujte IQUALIF alebo nás kontaktujte pre opravenie problémuChyba nastáva, keď sa aplikácii nepodarí načítať okno nastavení. Reštartujte aplikáciu a skontrolujte, či je problém vyriešený
Nemožno zobraziť prehliadač, prosím oznámte nám to na www.iqualif.com alebo nás kontaktujte pre viac informácií Chyba nastáva, keď sa aplikácii nepodarí načítať prehliadač v režime Prehliadač
E-mail neodoslaný, prosím skontrolujte konfiguráciu alebo nás kontaktujte pre viac informáciíChyba nastáva, keď aplikácia nedokáže odoslať e-mail cez okno Kontaktujte nás. Skontrolujte e-mailové konfigurácie vášho systému a skúste to znova
Verzia je limitovaná na 50 kontaktov, aktivujte si skúšobnú verziu zdarma alebo si zaobstarajte licenciu na www.iqualif.com pre použitie plnej verzie IQUALIF Chyba nastáva pri pokuse vyhľadať kontakty po uplynutí platnosti skúšobnej verzie. Aplikácia umožňuje načítať výsledky iba 50 kontaktov. Zakúpením softvéru sa problém vyrieši
Import zlyhal, prosím konzultujte sekciu pomoci alebo nás kontaktujte pre viac informácií, Nepodporovaný formát, prosím kontaktujte podporu na contact@iqualif.com Chyba nastáva pri pokuse nahrať súborový formát, ktorý aplikácia nepodporuje. Formát súboru na vyhľadávanie s importovaným súborom je PSČ;mestá;ulice. Formát súboru na IP obfuskáciu je 10.0.0.1:3126 alebo socks;10.0.0.1:3126;user;pass

Klávesové skratky

 1. CTRL+0 : Použiť predvolené správanie
 2. CTRL+1 : Skúsiť použiť server 1
 3. CTRL+2 : Skúsiť použiť server 2
 4. CTRL+3 : Skúsiť použiť server 3
 5. CTRL+F : Rýchle vyhľadávanie
 6. CTRL+I : Importovať zoznam polôh alebo kategórií zo súboru
 7. CTRL+P : Režim počítadla
 8. CTRL+Q : Opustiť softvér
 9. CTRL+R : Resetovať vyhľadávanie
 10. CTRL+S : Uložiť výsledok do Excel alebo csv
 11. CTRL+V : Resetovať rýchlosť softvéru

Excel návod

Filtrovať záznamy

Ak chcete odstrániť záznamy založené na konkrétnych hodnotách v hárku programu Excel, otvorte pracovný hárok a postupujte podľa lineárnych krokov uvedených nižšie

Krok 1

Vyberte riadok hlavičky a na karte Filtre a údaje zvoľte možnosť ‘Filtre’. Môžete tiež použiť klávesové skratky Ctrl+Shift+L na priame použitie alebo odstránenie filtra.

img

Rozbaľovacie menu img sa zobrazí ako ikona trojuholníka smerujúceho nadol v pravom hornom rohu bunky. Toto vám umožní vyhľadávať a vyberať záznamy na základe vašich vyhľadávacích kritérií. Na filtrovaných údajoch môžete vykonávať rôzne operácie, ako je podmienené formátovanie, odstránenie alebo formulované výpočty.

img

Krok 2

Kliknite na ikonu filtra v cieľovom stĺpci. Zobrazí sa vyskakovacie okno. Vyberte príslušnú hodnotu zo zoznamu (v tomto prípade ‘ILLE ROUSSE’) a kliknite ‘Ok’. Pri veľkých súboroch údajov sa odporúča zrušiť začiarknutie políčka ‘Vybrať všetko’ a zadať hodnotu do vyhľadávacieho panela, aby sa eliminovala potreba manuálneho vyhľadávania zo zoznamu.

img

Ak chcete filtrovať cez vyhľadávací panel, zadajte text do vyhľadávacieho poľa a kliknite na ikonu ‘OK’

img

Všetky príslušné záznamy budú extrahované z údajov, ako je zobrazené nižšie

img

Krok 3

Vyberte riadky kliknutím na prvý záznam a jeho presunutím ku koncu hárka. Vybrané záznamy budú zvýraznené sivou farbou, ako je uvedené nižšie. Kliknite pravým tlačidlom myši na výber a v zobrazenej ponuke kliknite na možnosťVymazať riadky. Alternatívny spôsob na odstránenie riadkov je skratka Ctrl- . Všetky vybrané riadky budú z údajov úspešne odstránené.

img

Po odstránení vymažte filtre pomocou klávesovej skratky Ctrl+shift+L.

1)
iba Žltá verzia
2)
iba pre Bielu verziu
sk/public.txt · Last modified: 2021/05/13 13:44 (external edit)

Page Tools