Kullanıcı Aletleri

Site Aletleri


tr:public

Bilgi

IQUALIF, sarı ve beyaz sayfa dizinlerinden adresler, telefon numaraları ve e-posta bilgileri dâhil olmak üzere kamuya açık verileri büyük miktarlarda çekmek için kullanılan bir veri ayıklama yazılımıdır. IQUALIF, ister sarı ister beyaz sayfa dizinlerinde veri ayıklamaya olanak sağlayan ayrı ayrı indirilebilen yazılım sürümlerine sahiptir. IQUALIF, kullanıcıların bu uygulamayı kendi dillerinde kolayca kullanabilmeleri için 16 farklı dilde mevcuttur.

Amaç

IQUALIF, araştırma, e-ticaret, satış ve diğer ticari amaçlar için, gerçek Kişilere ve İşletmelere ait irtibat verileri sağlamaya yönelik olarak tasarlanmıştır. Bu yazılım, iş beklentilerini B2B ve B2C seviyelerinde genişletmenin etkili bir yoludur.

İndir

IQUALIF'in ücretsiz deneme sürümünü indirmek için https://www.iqualif.com/tr/is-ilanlari-cikaricisi-birey-cikarma-insanlar-isletme-indir-iqualif-cikarici bağlantısına tıklayın. Ülkenizi arayın ve tercih ettiğiniz IQUALIF sürümünü seçin (kişiler veya işletmeler). Çalıştırılabilir dosyayı almak için İndir düğmesine tıklayın.

Lisanslı sürümü doğrudan https://www.iqualif.com/en/buy bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz. Bölgenizi ve ülkenizi seçin. Tercih ettiğiniz sürümü seçin ve İndir düğmesine tıklayın.


Yükle

Windows

Yazılımı web sitesinden indirdikten sonra kurulumu başlatmak için .exe yükleyicisine tıklayın. Kurulum adımlarını tamamlayın ve bilgisayarınızın masaüstünde yeni oluşturulmuş bir IQUALIF simgesi olup olmadığını kontrol edin. Uygulamayı başlatmak için bu simgeye çift tıklayın.

 1. Yazılımı, indirilen .exe ile herhangi bir Windows uygulamasında olduğu gibi yükleyin.
 2. Yazılımı masaüstünüzden çalıştırabilirsiniz.

MAC

Mac işletim sisteminize indirdiğiniz .pkg dosyasına çift tıklayın. Yüklemeyi tamamlayın ve Finder uygulamasını açın. Uygulama klasörünü bulun ve IQUALIF'i uygulama klasörüne sürükleyin. IQUALIF'i başlatmak için uygulamaya çift tıklayın.

 1. İndirilen .pkg ile yazılımı, herhangi bir mac uygulaması gibi yükleyin (eğer bir uyarı çıkarsa sağ tıklayın ve sonra aç'ı tıklayın).
 2. Yazılımı Uygulama klasörünüzden çalıştırabilirsiniz.

Linux

Linux'unuza indirdiğiniz .zip dosyasını açın. Dosyaların çıkarıldığı klasöre gidin. Paketi, aşağıdaki komutu kullanarak komut satırı üzerinden yükleyin:

apt-get install ${paketadı}

veya

unzip ${paketadı}.zip
sudo java -jar ${paketadı}/l.jar

Ayrıca bkz. Sorun Giderme


Aramayı Başlatın

QUALIF, ana uygulama arayüzüyle, irtibat bilgilerine yönelik arama yapmanıza olanak tanır. Bunun için, açılır menüden tercihinize göre kişi ya da işletmelere ait veri toplamak üzere, kaynak directory(dizin) seçebilir ve ardından seçiminize dair aramayı uygulayabilirsiniz. img Veri çekmek için beş farklı arama modu vardır; List(Liste) Arama, Semi-Auto(Yarı Otomatik) Arama, Manuel(Otomatik Olmayan) Arama, Browser(Tarayıcı) Araması ve Imported File(İçeri Aktarılan Dosya) ile Arama.

Liste Modu

Liste modu araması, en az tıklama ile büyük miktarda irtibat bilgisi toplamak için verimli bir arama modudur. Liste modunda bir arama başlatmak için:

 1. List(Liste) modunu seçin.
 2. En soldaki pencereden bölgeyi seçin.
 3. Orta pencereden istediğiniz Şehri seçin.
 4. Bölge ve şehir seçiminden sonra, sağ pencereden cadde ya da caddeleri seçin.
 5. Veri çekmeyi başlatmak için üstteki Start(Başlat) img düğmesine tıklayın. Yeni bir arama başlatıldığında uygulama “Add to Last Search?”(Son Aramaya Eklensin mi?) şeklinde bir pop mesajı atar. Önceden sorgulanan sonuçlara veri eklemek istiyorsanız Yes(Evet), yeni arama sonuçlarını ayrı bir dosyada saklamak istiyorsanız No(Hayır) seçeneğine tıklayın. Veri çekme işlemi sürdürülürken, ekranın alt bölmesindeki gösterge ile ilerlemeyi kontrol edebilirsiniz.
 6. Arama% 100 tamamlandığında, Export Results(Sonuçları Dışa Aktar) img düğmesini tıklayarak verilerinizi dışa aktarın. Dışa aktarma sonuçları .csv, .xls ve .xlsx formatlarında kaydedilebilir. Aramayı Pause(Duraklat) img düğmesine tıklayarak istediğiniz zaman duraklatabilir ve daha sonra devam ettirebilirsiniz.

img

Tarayıcı Modu

Tarayıcı modu, irtibat bilgilerini doğrudan sarı/beyaz sayfa web sitelerinden aramanıza yardımcı olur.

 1. Browser(Tarayıcı) modunu seçin.
 2. Sorgunuzu web sitesi arama çubuğuna yazın ve Enter (Giriş) tuşuna basın.
 3. Kayıtlar web sitesi tarafından yüklendiğinde, sonuçları IQUALIF'e aktarmak için img düğmesine tıklayın.
 4. İçe aktarma işlemi tamamlandığında, irtibat bilgilerini cihazınıza aktarmak için img düğmesine tıklayın.

img

Yarı Otomatik Mod

Yarı otomatik arama, yalnızca belirli bir cadde/sokak için irtibat verileri arar. Yarı otomatik bir arama başlatmak için:

 1. Semi-Auto(Yarı Otomatik) modu seçin.
 2. Sol pencereden bölge seçin.
 3. Orta pencereden istediğiniz Şehri seçin.
 4. Sağ pencereye cadde/sokak adını yazın.
 5. Aramayı başlatın.
 6. Verileri cihazınıza istediğiniz formatta aktarın.

img

Otomatik Olmayan Mod

Manuel(Otomatik Olmayan) mod, erişmek istediğiniz irtibat bilgileri için gerekli kriterleri ve konumu ekrana girerek arama yapmanızı sağlar.

 1. Listeden Manuel modu seçin.
 2. Kişi verilerini çekmek için, dizinden beyaz sayfa seçeneği seçilmiş olan ekranda Postcode(Posta Kodu), City(Şehir) ve Street(Cadde/Sokak) girin. İşletme verileri için ekrana Department(Birim) ve Street(Cadde/Sokak) adını girin.
 3. Aramayı başlatmak için img düğmesine tıklayın.
 4. Arama tamamlandığında export data(verileri dışa aktar) seçeneğine tıklayın.

img

İçeri Aktarılan Dosya ile Arama

İçe aktarılan dosyayla dizinde arama yapmak için gerekli sütun adlarına sahip, aşağıdaki formatta bir .csv dosyasına ihtiyacınız vardır: img Klavyedeki CTRL + I tuşlarına basın veya File(Dosya) sekmesine gidin ve dosya içe aktarma ekranını açmak için listeden Import a file(Dosyayı içe aktar) seçeneğini seçin. img Cihazdaki csv dosyanızı seçmek için içe aktarma ekranındaki Browse(Gözat) düğmesine tıklayın. Dosyanızı seçin ve Open(Aç) üzerine tıklayın. img Dosya içe aktarma yardımcı programı, tablodaki sütunlarınızı aşağıda gösterildiği gibi doldurur: img Dosya sütunlarını tablo sütunlarıyla eşleştirin ve Start(Başlat) üzerine tıklayın. Başarılı bir içe aktarmada, “Import is done” (İçe aktarma tamamlandı) şeklinde bir açılır mesaj görünecektir. img Üst menüden img düğmesine tıklayın. Yeni bir arama başlatmak isteyip istemediğinizi soran bir mesaj belirecektir. img New search from file (Dosyadan yeni arama) seçeneğine tıklayın. Uygulama, aramayı içe aktarılan sütunlarla başlatacaktır. Aramanın %100 tamamlanmasını bekleyin ve verilerinizi istediğiniz formatta dışa aktarın.


Lisans

Lisans ekranı, ürününüzün mevcut aktivasyon durumu hakkındaki detayları sağlar.

Açmak için ekranın üst kısmındaki ?>License(Lisans) menüsüne tıklayın. Satın almak istediğiniz ürün özelliklerini seçmenize ve gerekli fatura bilgilerini girmenize olanak tanıyan çevrimiçi bir forma erişmek için buy(satın al) düğmesine tıklayın.

Ücretsiz Denemeyi Etkinleştirin

Deneme sürümünü kurduktan sonra,? menüsü içindeki lisans sekmesine gidin ve Activate 3-day Trial for free(3 Günlük Denemeyi Ücretsiz Etkinleştir) seçeneğine tıklayın. OK(Tamam) üzerine tıklayın. “Product has been activated” (Ürün aktive edilmiştir) şeklinde bir açılır mesaj belirecektir. img

Lisans Aktive Edin

Yazılımı uygulamadan veya web sitesinden https://www.IQUALIF.com/en satın alarak lisans aktivasyon anahtarını edinebilirsiniz. Ürünü doğrudan uygulama üzerinden satın almak için img düğmesine tıklayın.

Lisansı aktive etmek için ? menüsü License ile lisans ekranını açın. Activate a license(Lisans aktive et) seçeneğini seçin ve lisans anahtarınızı girin. Daha hızlı ilerlemek için lisansı kopyalayıp yapıştırmanızı öneriyoruz. Bunu yapmak için; - dahil olmak üzere lisansı kopyalayın, ilk dikdörtgeni tıklayın ve CTRL+V tuşlarına basarak yapıştırın. Aktivasyon işlemini tamamlamak için OK(Tamam) üzerine tıklayın. Başarılı bir aktivasyonda, aşağıdaki gibi bir açılır mesaj belirecektir: img

Lisans Edinin

Web sitesi üzerinden veya uygulamadaki img simgesine tıklayarak yazılımı satın alıp, IQUALIF lisansına sahip olabilirsiniz.

Ürünü seçin ve alışveriş sepetinize ekleyin. Genel bilgilerinizi ve kart detaylarınızı girmek için ödeme adımına geçin. Lisans aktivasyon anahtarınızı, sipariş onayından sonraki bir saat içerisinde e-posta yoluyla alacaksınız. Ödeme, web sitesi, Banka/Kredi Kartı, Bitcoin ve PayPal aracılığıyla çevrimiçi olarak yapılabilir. Banka Havalesi ödemeleriyle ilgili daha fazla bilgi almak için çevrimiçi iletişim formunu kullanarak satış departmanımızla iletişime geçin.


İlerleme

Bu, devam eden aramanın anlık durumunu gösteren bir ilerleme çubuğudur.

 1. Kalan sayfalar: Sıradaki ana arama sayısını gösterir (ör. Ontario'daki restoran)
 2. Sıradaki sayfa sayısı: Sırada kaç sayfa daha olduğunu gösterir (örneğin, Ontario'daki restoran 7 sayfada görüntülenir.)
 3. Kalan detay sayfaları: Tam bilgi içeren irtibat detaylarının bulunduğu sayfa sayısını gösterir(örneğin profil sayfası).

img


Ayarlar

Açmak için, ekranın en üstünde yer alan File>Settings(Dosya>Ayarlar) menüsüne tıklayın.

Dil

Bu ayar, IQUALIF'i açılır menüdeki mevcut dillerden birine çevirmenize olanak tanır. IQUALIF; Fransızca, Felemenkçe, İspanyolca, İtalyanca, Arapça, Portekizce, Türkçe, Hintçe, Korece ve Japonca dahil olmak üzere 14 dile çevrilebilir.

Daha Fazla Detay Veri Toplayın

Bu ayar, bir şirketin ayrıntılar sayfasından daha fazla bilgi almanızı sağlar. Devre dışı bırakıldığında arama daha hızlı gerçekleşir.

Daha Fazla E-posta Verisi Toplayın

Bu ayar 1), e-postaları da aramak isteyip istemediğinizi belirtmenize olanak sağlar. Devre dışı bırakıldığında arama daha hızlı gerçekleşir.

Yinelenen Kayıtları Silin

Bu ayar, aynı telefon numaralarına sahip yinelenen kayıtları kontrol edecek ve dışa aktarılan sonuçlardan yinelenen verileri silecektir.

Profesyonel Kayıtları Gizleyin

Her aramadan profesyonel kayıtları elemek için Hide(Gizle) 2) onay kutusunu etkinleştirebilirsiniz. Bu ayar, hem sarı hem de beyaz sayfa aramaları için geçerli olacaktır.

Gelişmiş

Güncelleme Ayarları

Bu bölümde otomatik veritabanı update(güncelleme) işlemlerinin sıklığını ayarlayabilirsiniz. Listeden; 1 day(gün), 2 days(gün), 7 days(gün) veya 30 days(gün) seçin ya da uygun olduğunda güncellenmek için Check for updates seçeneğine tıklayın. img

Sunucuya Aktar Ayarları

Bu bölümde sunucu kimlik bilgilerini ekleyerek arama verilerinizi bir sunucuya aktarabilirsiniz. MySQL veritabanı bağlantı bilgilerini girin:

 1. Host IP(Sunucu IP'si)
 2. Database(Veri tabanı)
 3. User(Kullanıcı)
 4. Password(Şifre)

Bağlantının kurulup kurulmadığını kontrol etmek için Test düğmesine tıklayın. Bağlantı kurulmazsa aşağıdaki hata mesajını alacaksınız:

img

Sunucu Modu (Master/Slave)

Uygulamanızı sunucu modunda çalıştırabilir ve arama işlevlerini gerçekleştirmek için başka herhangi bir makineyle bir master/slave (ana/bağımlı) bağlantısı kurabilirsiniz. Böyle bir bağlantı oluşturmak için bağımlı makinenin Password (Parola) ve Port(Bağlantı Noktası) bilgilerini girin. Bu ayar, her ON(AÇIK) ya da OFF(KAPALI) yapılışında yeniden başlatmayı gerektirir.

IP Gizlemeyi Etkinleştir

Küresel gizlilik mevzuatları veya engellemeler sebebiyle IP adresinizi gizlemek isteyebilirsiniz. Ayarı uygulamak için, .csv uzantılı bir proxy listesini içe aktarmak üzere Browse(Gözat) düğmesine tıklayın. Proxy listesi aşağıdaki formatta olmalıdır:

 10.0.0.1:3126 veya socks;10.0.0.1:3126;user;pass  

IP'yi gizlemek için Tick to Enable(Etkinleştirmek için İşaretle) onay kutusuna tıklayın.

—-

Kontrol Paneli

Açmak için ekranın üst kısmındaki File>Dashboard(Dosya> Kontrol Paneli) menüsüne tıklayın.

Kontrol paneli ekranı, birden fazla makinede, uzaktan aynı anda paralel aramalar başlatmaya yardımcı olur. Aramalarınızın ilerleyişini tek bir makineden izleyebilirsiniz. Yeni bir Makine eklemek için IP adresi, Port(Bağlantı noktası) adresi, Password(Parola) girin ve Add(Ekle) üzerine tıklayın. Verileri aynı anda silmek veya yenilemek için birden fazla makine seçebilirsiniz.


Hakkında Ekranı

Açmak için ekranın üst kısmındaki ?>About(Hakkında) menüsüne tıklayın

Hakkında ekranı; IQUALIF sürüm adı, sürüm numarası, işletim sistemi ayrıntılarınız ve IQUALIF teknik özellikleri (Hız/saatteki Sayfa sayısı/saatteki İrtibat Bilgisi sayısı) hakkında bilgi sağlar

IQUALIF Canada 41 White v 1.098.99.151
Windows 8.1 (x86,32)(1/155/178)

Kaldır

Windows

Denetim masasına gidin ve Uninstall a Program or Feature(Programlar ve Özellikler) üzerine tıklayın. IQUALIF'i bulun ve uygulamayı kaldırmak için sağ tıklayın.

MAC

 1. Uygulamayı, Uygulamalar klasöründen çöp kutusu klasörüne sürükleyin ve uygulamayı kaldırın.
 2. Uygulamanın sistem dosyalarını silin:
  1. Finder uygulamasını açın.
  2. Ekranın üst kısmındaki Go(Git) menüsüne tıklayın.
  3. 'Home'(Ana Sayfa) simgesine tıklayın.
  4. 'Application Data'(Uygulama Verisi) klasörünü açın.
  5. IQUALIF klasörlerini çöp kutusuna taşıyın.

Linux

Yazılım Yöneticisiyle

 1. Ubuntu Software Manager'ı açın.
 2. Installed(Kurulu) sekmesine tıklayın ve yüklü uygulamanızı arayın.
 3. Uygulamanızın yanındaki Remove(Kaldır) düğmesine tıklayın. “Are you sure you want to remove IQUALIF” (IQUALIF'i kaldırmak istediğinizden emin misiniz?) şeklinde bir açılır mesaj belirir. Remove(Kaldır) seçeneğine tıklayın.

Komut Satırıyla

IQUALIF'i kaldırmak için, “apt-get” komutunu komut satırına yazın.

sudo apt-get --purge remove IQUALIF

Sorun Giderme

Uygulamayı başlatırken bu sorunla karşılaşırsanız belirtilen adımları izleyin ve uygulamayı yeniden başlatmayı deneyin.

Yükleme Adımı Sorun Giderme

Olası sorun:

 • Kuramıyorum.
 • Kurulum sırasında bilgisayar yeniden başlatılıyor, çözüm yeniden yüklemek.
 • Yazılım, kurulumdan sonra açılmıyor.

Windows

 1. Yazılımı web sitesinden indirdikten sonra, indirilmiş olan IQUALIF yürütülebilir dosyasında .exe'ye çift tıklayın. Yükleyici açılır ve Welcome(Hoş Geldiniz) ekranı belirir.
 2. Devam etmek için Next(İleri) üzerine tıklayın.
 3. License Agreement(Lisans Sözleşmesi) ekranı açılır. Accept(Kabul et) seçeneğine tıklayın. Ardından devam etmek için Next(İleri) üzerine tıklayın.
 4. Installation Folder(Kurulum Klasörü) ekranı açılır. Devam etmek için Next(İleri) üzerine tıklayın.
 5. Yazılım kurulur ve installation successful(kurulum başarılı) ekranı görüntülenir.
 6. Finish(Bitir) öğesine tıklayın.
 7. Masaüstünüzde, uygulamayı başlatmak için uygulama simgesine çift tıklayın.

MAC

 1. Mac işletim sisteminize indirdiğiniz .pkg dosyasına sağ tıklayın ve open(aç) seçeneğine tıklayın. Yükleyici açılır ve Welcome(Hoş Geldiniz) ekranı belirir.
 2. Devam etmek için Next(İleri) üzerine tıklayın.
 3. License Agreement(Lisans Sözleşmesi) ekranı açılır. Accept(Kabul et) seçeneğine ve devam etmek için Next(İleri) üzerine tıklayın.
 4. Installation Folder(Kurulum Klasörü) ekranı açılır. Devam etmek için Next(İleri) üzerine tıklayın.
 5. Yazılım kurulur ve installation successful(kurulum başarılı) ekranı görüntülenir.
 6. Finish(Bitir) öğesine tıklayın.
 7. Uygulama klasörünü bulun ve IQUALIF'i uygulama klasörüne sürükleyin. IQUALIF'i başlatmak için uygulamaya çift tıklayın.
 8. Yazılımı Uygulama klasörünüzden çalıştırabilirsiniz.

Linux

 • Bu bağlantıyı kontrol edin. Uygun şekilde değiştirilmiş path'lerle java 8 üzerinde çalışır.
  • Yazılımı çalıştırmadan (veya ortam dosyasında değişiklik yapmadan) önce şu şekilde çalıştırın (java sürümünüzü kontrol edin):
   export JAVA_HOME=/usr/java/jre1.8.0_221-amd64/
   export PATH=$PATH:/usr/java/jre1.8.0_221-amd64/bin
 • Gui veya komut satırı aracılığıyla paketi açın.
  • Komut satırı (örnek olarak “IQUALIF Canada 41 White” kurulumu):
   1. Yeni dizin oluştur:
    mkdir -p "$HOME/Application Data/IQUALIF Canada 41 White" && cd "$_"
    • Bu dizini MUTLAKA “$HOME/Application Data” içinde oluşturmalısınız, aksi halde hata alırsınız ve yazılım çalışmaz.
   2. İndirilen arşivi buraya kopyala:
    cp "/path/to/IQUALIF Canada 41 White.zip" .
   3. Paketi aç:
    unzip "IQUALIF Canada 41 White.zip"
   4. Arşivi sil:
    rm "IQUALIF Canada 41 White.zip"

Açma Adımı Sorun Giderme

Windows

 1. Masaüstünde bulunan IQUALIF kısayoluna sağ tıklayın.
 2. Open with(Birlikte Aç) seçeneğini seçin ve yüklü olan Java'yı arayın.
 3. Java'yı seçin ve always use this app to open .jar files(.jar dosyalarını açmak için her zaman bu uygulamayı kullan) seçeneğini işaretleyin.
 4. Ok(Tamam) üzerine tıklayın.
 5. Sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol etmek için uygulamayı yeniden başlatın.

Yüklü programlar listesinde java'yı bulamadıysanız, bunun nedeni büyük olasılıkla uygulamanızla birlikte Java'nın yüklenmemiş olmasıdır. Şununla yüklemeyi deneyin:

 1. C sürücüsüne gidin ve Program Dosyalarını (x86) açın.
 2. IQUALIF klasörünü seçin
 3. jre-8u31-windows-i586.exe kurulum dosyasını arayın ve yüklemek için çift tıklayın.
 4. Kurulum adımlarını tamamlayın.
 5. Sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol etmek için IQUALIF uygulamasını yeniden başlatın.

MAC

 1. Finder uygulamasını açın.
 2. Ekranın üst kısmındaki Go(git) menüsüne tıklayın ve Home'u seçin.
 3. Uygulama verilerini ve ardından IQUALIF klasörünü açın.
 4. Uygulamayı başlatmak için l.jar dosyasını açın.

Hata Mesajları

Hata Tanım
Invalid server response, please try again or contact us for further detail(Geçersiz sunucu yanıtı, lütfen tekrar deneyin veya daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçin). Geçersiz Sunucu Yanıtı bazen program başlatılırken, deneme sürümünün / lisansının etkinleştirilmesinde veya bir irtibat listesi yenilenirken ortaya çıkar. Hata için Olası Düzeltmeler şunlardır: Programı yeniden yüklemeyi deneyin, Yazılım güncellemelerini kontrol edin, Sunucunun yeniden kullanılabilir olmasını bekleyin.
No data received, Invalid server response, please try again or contact us for further detail (Hiç veri alınmadı, Geçersiz sunucu yanıtı, lütfen tekrar deneyin veya daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçin).
Empty response, Invalid server response, please contact us for further detail (Boş yanıt, Geçersiz sunucu yanıtı, daha fazla ayrıntı için lütfen bizimle iletişime geçin).
Internal Server Error, Invalid server response, please refresh list or contact us for further detail (Dahili Sunucu Hatası, Geçersiz sunucu yanıtı, lütfen listeyi yenileyin veya daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçin).
No data warning, Invalid server response, please refresh list or contact us for further detail (Veri uyarısı yok, Geçersiz sunucu yanıtı, lütfen listeyi yenileyin veya daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçin).
Error, please try again or restart IQUALIF, contact us for more details (Hata, lütfen tekrar deneyin veya IQUALIF'i yeniden başlatın, daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçin). Hata, uygulama normal şekilde başlayamadığında ortaya çıkar. Sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol etmek için uygulamayı yeniden başlatın.
Error on program launch, Please restart IQUALIF or contact us for more details (Program başlatılırken hata oluştu, lütfen IQUALIF'i yeniden başlatın veya daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçin). Hata, sistem normal şekilde başlayamadığında ortaya çıkar. Sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol etmek için uygulamayı yeniden başlatın.
Error, cannot save setting, please contact us for more details (Hata, ayar kaydedilemiyor, daha fazla ayrıntı için lütfen bizimle iletişime geçin). Hata, sistem kullanıcı ayarlarını otomatik olarak kaydedemediğinde ortaya çıkar. Sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol etmek için uygulamayı yeniden başlatın.
License already activated, please contact us to reactivate or get one at www.iqualif.com (Bu lisans daha önce aktive edilmiştir, lütfen yeniden aktive etmek için bizimle iletişime geçin veya www.iqualif.com adresinden başka bir tane alın).Zaten etkinleştirilmiş olan bir uygulamayı yeniden etkinleştirmeye çalıştığınızda bu hata oluşur.
3 day Trial has expired. Please get a license at www.iqualif.com or contact us to keep using IQUALIF (3 günlük Deneme süresi doldu. IQUALIF'i kullanmaya devam etmek için lütfen www.iqualif.com adresinden bir lisans alın veya bizimle iletişime geçin). 3 günlük deneme süreniz dolduktan sonra uygulamayı kullanmaya çalıştığınızda hata oluşur.
License expired, please contact us to reactivate or get one at www.iqualif.com (Lisansın süresi dolmuştur, lütfen yeniden etkinleştirmek için bizimle iletişime geçin veya www.iqualif.com adresinden yeni bir tane alın .IQUALIF lisansınızın süresi dolduktan sonra uygulamayı kullanmaya çalıştığınızda bu hata oluşur.
Cannot load language module, loading default language, please restart IQUALIF or contact us to fix it (Dil modülü yüklenemiyor, varsayılan dil yükleniyor, lütfen IQUALIF'i yeniden başlatın veya düzeltmek için bizimle iletişime geçin).Hata, uygulama dili yükleyemediğinde ortaya çıkar. Sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol etmek için uygulamayı yeniden başlatın.
Cannot load settings, loading default settings, please restart IQUALIF or contact us to fix it (Ayarlar yüklenemiyor, varsayılan ayarlar yükleniyor, lütfen IQUALIF'i yeniden başlatın veya düzeltmek için bizimle iletişime geçin). Hata, uygulama ayarlar ekranını yükleyemediğinde ortaya çıkar. Sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol etmek için uygulamayı yeniden başlatın.
Cannot display browser, notify us at www.iqualif.com or contact us for more details (Tarayıcı görüntülenemiyor, www.iqualif.com adresinden bizi bilgilendirin veya daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçin). Hata, uygulama Tarayıcı Modu aramasında tarayıcıyı yükleyemediğinde ortaya çıkar.
email not sent, please check configuration or contact us for more details (e-posta gönderilmedi, lütfen yapılandırmayı kontrol edin veya daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçin).Hata, uygulama Bize Ulaşın ekranından e-posta gönderemediğinde ortaya çıkar. Sisteminizin e-posta yapılandırmalarını kontrol edin ve tekrar deneyin
Version limited to 50 contacts, activate the free trial version or get a license on www.iqualif.com to use the full version of IQUALIF (Sürüm 50 irtibat bilgisi sınırlıdır, ücretsiz deneme sürümünü etkinleştirin veya IQUALIF'in tam sürümünü kullanmak için www.iqualif.com adresinden bir lisans alın). Hata, deneme sürümünüzün süresi dolduktan sonra irtibat bilgilerini aramaya çalıştığınızda ortaya çıkar. Uygulama, yalnızca 50 irtibat bilgisinin verilerini almanıza izin verir. Sorunu çözmek için yazılımı satın alın.
Import failed, please consult help or contact us for more details Unsupported format, please contact support at contact@iqualif.com (İçe aktarma başarısız oldu, lütfen yardıma başvurun veya Desteklenmeyen format hakkında daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçin, lütfen contact@iqualif.com adresinden destek ile iletişime geçin). Hata, uygulama tarafından desteklenmeyen bir dosya biçimini yüklemeye çalıştığınızda ortaya çıkar. İçe aktarılan dosyayla arama için dosya biçimi: posta kodu;şehirler;sokaklar şeklindedir. IP gizleme için dosya biçimi: 10.0.0.1:3126 veya socks;10.0.0.1:3126;user;pass şeklindedir.

Kısayol

 1. CTRL+0 : Varsayılan davranışı kullan
 2. CTRL+1 : Sunucu 1'i kullanmayı dene
 3. CTRL+2 : Sunucu 2'yi kullanmayı dene
 4. CTRL+3 : Sunucu 3'ü kullanmayı dene
 5. CTRL+F : Hızlı arama
 6. CTRL+I : Bir dosyadan bir konum veya kategori listesini içe aktar
 7. CTRL+P : Sayaç modu
 8. CTRL+Q : Yazılımdan çık
 9. CTRL+R : Aramayı sıfırla
 10. CTRL+S : Sonucu excel veya csv'ye kaydet
 11. CTRL+V : Yazılım hızını sıfırla

—-

1)
yalnızca Sarı sürümde bulunur
2)
yalnızca Beyaz sürüm
tr/public.txt · Son değiştirilme: 2021/05/13 08:03 Değiştiren: admin

Sayfa Aletleri